KEP NEDİR?

KEP resmi yazışmaların elektronik ortamda mevzuata uygun, uluslararası standartlarda ve teknik olarak güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Aynı zamanda, gönderen ve alan tarafların kimliklerini, gönderim zamanını tespit edebilmeyi ve bunlarla ilgili yasal olarak geçerli olan kesin delilleri üretebilmeyi sağlamaktadır.

ANKARA İMZA, aynı gün KEP hesabınızı açtırabileceğiniz ve VIP Hizmet ile Türkiye’nin dört bir köşesine KEP hizmetini ulaştırarak kaliteli ve hızlı hizmeti anlayışını benimsemiştir. Talep edilmesi halinde KEP adresi hakkındaki başvuru ve değişiklik işlemlerinin yapılabilmesi için, sitemizden başvuru yapabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal KEP Hizmetleri

Kurumunuzun tüm yazışmalarını ve belge paylaşımlarını, maaş ödeme talimatlarını, bordro ve fatura gönderimlerini, hesap mutabakatlarını, sözleşme gönderimlerini ve alımlarını KEP aracılığıyla dakikalar içinde yasal geçerli ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Bireysel KEP Hizmetleri

Bireysel KEP hesabı sahipleri özel, ticari ve hukuki tüm yazışma ve belge gönderimlerini vakit harcamadan, güvenle, düşük maliyetle gönderebilirler. Bireyler günlük hayatlarında KEP’i, online alışveriş, e-Fatura, banka talimatları, başvuru, dilekçe, kredi kartı hesap özeti dökümleri, ihtar/ihbar, sözleşme, tebligat, e-ticaret işlemleri, ihale teklifleri gibi sayısız alanda kullanabilirler.